لوله صنعتي لوله صنعتي .

لوله صنعتي

انواع لوازم داربست و همه چيز در مورد آنها

 

در اين وبلاگ ، ما در مورد مواد داربست زير بحث خواهيم كرد .

گيره پرتو
پين Spigot
داربست ساختماني
برج فريم H
داربست كاپلاك
صفحه شاتر
تله فولادي تلسكوپي
وسايل قابل تنظيم داربست
بياييد با مواد داربست شروع كنيم

گيره پرتو
گيره پرتو يكي انواع لوازم داربست است كه كاربرد بسياري نيز دارد . بست پرتو وسيله اي ساده و قابل حمل براي اتصال بالابر با باند يا بلند كردن تير ارائه مي دهد. دو نوع گيره تير وجود دارد . يكي نوع كليپ و نوع قابل تنظيم است .

مطابق با الزامات ، از اين گيره هاي تير به ترتيب استفاده مي شود . اكثر اين گيره هاي پرتو فقط براي استفاده در خط طراحي شده اند . اين بدان معناست كه خط نيرو بايد در زواياي راست فلنج پرتو در جايي كه متصل است باشد .

پين Spigot
Spigot Pin همچنين به عنوان پايه اتصال شناخته مي شود كه براي اتصال عمودي هاي لازم از انتها به انتها استفاده مي شود . اين پين همچنين براي ارائه نتايج برتر براي استفاده به عنوان گيره هاي شيشه بسيار ارزش گذاري شده است .

اين پين هاي تكه اي براي كارهاي ساختماني بسيار ضروري هستند و اين دليل اصلي است ، شخص بايد يك طراح و سازنده مشهور و قابل اعتماد براي اين پين هاي تخته اي انتخاب كند .

داربست ساختماني
داربست ساختماني به كارگران كمك مي كند تا با خيال راحت در اطراف ساختمان به هر جهتي كه نياز دارند حركت كنند . استفاده از آن در تأمين محل كار ايمن و محافظت شده در جايي كه كارگران نياز به كار در ارتفاعات مختلف دارند بسيار مهم است . حتي تجهيزات ضمن اطمينان از ايمني كارگران ، از ارتفاع پشتيباني مي كنند .

مزاياي انتخاب داربست ساختماني

* ايمني و پشتيباني

* سهولت دسترسي

برج فريم H
برج فريم H در زمينه ساخت و ساز به عنوان يكي از انواع لوازم داربست استاندارد ، داربست فريم و برج نيز شناخته مي شود . تنظيمات H Frame Tower از تركيبي از دو قسمت شامل دفترهاي پايين و بالا و قاب H تشكيل شده است .

به طور كلي ، H Frame Tower در دو اندازه استاندارد توليد مي شود : 100/100 سانتي متر و 120/120 سانتي متر. قطعات برج فريم H بر روي فريم فرعي قرار گرفته و به صورت برج برج نصب مي شوند . اين فرايند با نيروي انساني به راحتي قابل انجام است .

داربست كاپلاك
داربست Cuplock همچنين به عنوان صحنه سازي شناخته مي شود و همانطور كه از نامش پيداست ، نوعي مرحله موقتي است يا مي توان آن را ساختاري با هدف كمك به مردم و مواد در حركت آسان و ايمن ناميد . همچنين به راحتي و البته سريعتر پروژه هاي ساختماني كمك مي كند .

اين نوع داربست مستحكم است زيرا ساختارهاي ضعيف مي توانند منجر به حوادث مرگبار شوند . اين سازه يكي از ساده ترين سازه هاست و به دليل سادگي در بيشتر مواقع ، در اولويت كارهاي ساختماني قرار مي گيرد .

اين به صرفه جويي در هزينه و وقت كمك مي كند در حالي كه يك ساختار پايدار براي انتقال مواد وزن و كارگران براي تكميل پروژه هاي ساختماني فراهم مي كند . اين ساختار با نصب آسان همراه است و نصب آن بدون مواجه شدن با مشكلات زيادي آسان مي شود .

صفحه شاتر
يكي از انواع لوازم داربست صفحه شاتر مي باشد . صفحات شاتر همچنين به عنوان صفحات فولادي ، صفحات M S ، صفحات مركز و قالب يا فرم شناخته مي شوند . صفحه شاتر ماده اصلي حمايت كننده از بتن مرطوب ريخته شده در طي فرآيند ريخته گري است . به عنوان پايه يا ظرف موقت عمل مي كند كه بتن مرطوب قبل از ريخته گري در آن ريخته مي شود . بتن براي سخت شدن اينگونه نگهداري مي شود. پس از سخت شدن ، صفحات كركره اي فولادي با احتياط برداشته مي شوند و هيچ صدمه اي به دال وارد نمي شود .

منبع:  www.lgisteel.com

كپي شده از سايت شركت لوله و قوطي اصفهان

 


برچسب: لوله داربست،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ آذر ۱۴۰۰ساعت: ۰۳:۵۳:۳۳ توسط:لوله صنعتي موضوع: نظرات (0)

غذاهايي كه براي داشتن رابطه جنسي بهتر بايد بخوريد

براي سال‌ها، محققان و افراد عادي به طور يكسان خاطرنشان كرده‌اند كه وقتي شخصي شريك زندگي خود را از دست مي‌دهد، خطر مرگ و مير او به ميزان قابل توجهي افزايش مي‌يابد.

در گذشته، ما ممكن بود از اين به عنوان مرگ ناشي از يك قلب شكسته ياد كنيم. اين پديده چندين دهه است كه مورد بررسي قرار گرفته است.

براي مثال، محققاني كه از داده‌هاي يك جمعيت فنلاند استفاده كردند، يافته‌هاي خود را در سال 1987 منتشر كردند. آنها دريافتند كه "با همه علل طبيعي، مرگ و مير در طول هفته اول پس از مرگ همسر بيش از دو برابر ميزان مورد انتظار بود."

مطالعه ديگري كه در سال 1995 منتشر شد، به اين نتيجه رسيد كه پس از مرگ همسر، مرگ و مير "به طور قابل توجهي در مردان و زنان افزايش يافته است." اين افزايش 7 تا 12 ماه پس از سوگواري بارزتر بود.

اگر به تقويت سيستم ايمني خود فكر مي كنيد، كپسول پاورفيت  يكي از محصولاتي است كه مي­تواند به شما كمك كند. براي دريافت اطلاعات بيشتر و تهيه اين محصول به داروخانه اينترنتي مراجعه كنيد.

سوگواري و سيستم ايمني بدن

اكنون، يك نشريه ادبي تلاش كرده است تا يافته‌هاي قبلي را با هم پيوند دهد تا تصوير واضح‌تري از اين پديده ايجاد كند. به طور خاص، نويسندگان به اين موضوع علاقه داشتند كه چگونه سوگ و سوگواري ممكن است بر سيستم ايمني تأثير منفي بگذارد و در نتيجه خطر مرگ و مير را افزايش دهد.

نويسندگان، از دانشگاه آريزونا، در توسان، مقاله خود را در مجله Psychosomatic Medicine منتشر كردند.

محققان يك بررسي سيستماتيك از تحقيقات منتشر شده از سال 1977 تا كنون انجام دادند. در مجموع، 33 مطالعه درجه مورد نظر براي تجزيه و تحليل را داشتند و دانشمندان بر 13 مورد تمركز داشتند كه از بالاترين كيفيت برخوردار بودند.

وقتي از نويسندگان پرسيده شد كه چرا اين تحقيق را انجام داده‌اند، يكي از آنها يعني ليندزي نولز توضيح داد كه «شواهد قوي وجود دارد كه سوگ همسر باعث افزايش عوارض و خطر مرگ زودهنگام در زنان بيوه مي‌شود. با اين حال، ما هنوز كشف نكرده ايم كه چگونه استرس ناشي از سوگ بر سلامتي تأثير مي گذارد.

در اواخر دهه 1970 بود كه دانشمندان شروع به بررسي نقش سيستم ايمني در افزايش خطر مرگ و مير پس از سوگ كردند.

مقاله اي كه در سال 1977 در The Lancet منتشر شد، ادعا مي كند كه اولين مقاله اي است كه يك ناهنجاري در عملكرد سيستم ايمني بدن را پس از سوگ اندازه گيري مي كند.

در صورتي كه مشكلات خواب داريد مي توانيد از *** زير زباني واناتونين ملاتونين نورم لايف استفاده كنيد. ملاتونين نوعي هورمون است كه توسط بدن نيز توليد مي شود و خواب را تنظيم مي كند.

بررسي جديد شواهد

دانشمندان تشخيص دادند كه در افرادي كه سوگوار شده‌اند، سطوح التهاب افزايش پيدا كرده، بيان ژن سلول‌هاي ايمني بدن دچار مشكل شده و پاسخ‌هاي آنتي‌بادي به چالش‌هاي ايمني كاهش يافته است.

همه اين تغييرات هنگام تلاش براي درك اينكه چرا افرادي كه سوگوار شده‌اند در معرض خطر بيشتري براي مرگ هستند، مهم هستند. به عنوان مثال، دانشمندان از قبل مي‌دانند كه التهاب مزمن در طيف وسيعي از بيماري ها، از جمله چاقي، بيماري قلبي و ديابت نقش دارد.

نويسندگان همچنين به اين نتيجه رسيدند كه بين تأثيرات روانشناختي سوگواري - مانند غم و اندوه و افسردگي - و تأثير شديد سوگواري بر عملكرد سيستم ايمني ارتباط وجود دارد.

اين نوع تحقيق مهم است. هنوز فضايي از رمز و راز در مورد موضوع وجود دارد، بنابراين هر بينش جديدي حياتي است. دانشمندان مي‌دانند كه غم و اندوه خطر مرگ زودهنگام را افزايش مي‌دهد، بنابراين درك آنچه كه بر اساس فيزيولوژيكي اتفاق مي‌افتد مي‌تواند به راهنمايي پزشكان در مورد نحوه رفتار با اين افراد در آينده كمك كند.

اگرچه اين خط تحقيق سابقه طولاني دارد، اما هنوز شكاف هاي زيادي وجود دارد كه دانشمندان بايد با تحقيقات جديد پر كنند.

همانطور كه نويسندگان توضيح مي دهند، نياز زيادي به مطالعات طولي بزرگ وجود دارد. به عنوان مثال، اگر محققان بتوانند مشخصات ايمني فرد را قبل از وقوع سوگ و در سراسر عواقب آن ارزيابي كنند، اين امر عمق اطلاعات بسيار مورد نياز را ارائه خواهد كرد. البته اين رويكرد به منابع زيادي نياز دارد.


برچسب: سوگواري چگونه بر سيستم ايمني بدن تأثير مي گذارد؟،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ آذر ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۳۴:۲۵ توسط:لوله صنعتي موضوع: نظرات (0)